Przedszkole i Klub Dziecięcy

Nasze Przedszkole tak jak i Klub Dziecięcy powstały z miłości do dzieci i pasji tworzenia dla nich bezpiecznego, rozwijającego ich umiejętności miejsca, do którego z uśmiechem i radością będą przychodzić. To właśnie dzieci są dla nas najważniejsze. Przedszkole i Klub Dziecięcy Dzwoneczek myśli także o rodzicach, którzy chcą, aby ich pociechy rozwijały się w przyjaznym otoczeniu, gdzie mogą połączyć radosną zabawę z nauką, gdzie mogą poznawać i odkrywać świat. Dajemy dzieciom możliwość samorealizacji, kreatywnego myślenia, tworzenia wzajemnej akceptacji, przeżywania sukcesów, ale też rozwiązywania i radzenia sobie z trudnościami i problemami.

Nasza Placówka to kameralne i przytulne miejsce, w którym kładziemy nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych przedszkolaków. Ogródek/plac zabaw zapewnia bezpieczną i doskonałą zabawę na świeżym powietrzu.

Kadra  to wykwalifikowani nauczyciele i opiekunowie z wykształceniem pedagogicznym pełni optymizmu, kreatywności, odpowiedzialności i indywidualnego podejścia do dziecka.

Wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu, w kuchni, która została stworzona do tego, aby dzieci mogły zdrowo i smacznie się odżywiać. Domowa kuchnia to zaleta naszej placówki, biorąc pod uwagę różne zapotrzebowania dziecka. Dzięki temu możemy samodzielnie pilnować wyżywienia naszych milusińskich. Posiłki są przygotowywane z naturalnych i świeżych produktów. Są odpowiednio zbilansowane pod względem wartości odżywczych dla zapewnienia prawidłowego rozwoju małych dzieci.

Przedszkole i Klub Dziecięcy „DZWONECZEK” usytuowane jest w spokojnej i zacisznej okolicy, w sąsiedztwie Parku Górczewska. Parterowy lokal przystosowany jest do wszelkich wymogów bezpieczeństwa i potrzeb dzieci.

W naszej Placówce zapewniamy opiekę od godziny 7.00 do 17.30, pięć posiłków dziennie, program zajęć dydaktycznych zgodnych z wytycznymi MEN, przedstawienia teatralne, imprezy okolicznościowe, cztery jasne, funkcjonalne sale dydaktyczne i łazienki przystosowane do potrzeb małych dzieci. Położenie w pobliżu głównych ulic Bemowa zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Do naszego Przedszkola i Klubu Dziecięcego zapraszamy dzieci od 1.5 roku życia do 6 lat!

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO PRZEDSZKOLA I KLUBU DZIECIĘCEGO!!!