Przedszkole

Nasze przedszkole powstało z miłości do dzieci i pasji tworzenia dla nich bezpicznego, rozwijającego ich umiejetności miejsca, do którego z uśmiechem i radością będą przychodzić. To właśnie dzieci są dla nas najważniejsze. Przedszkole Dzwoneczek myśli także o rodzicach, którzy chcą, aby ich pociechy rozwijały się w przyjaznym otoczeniu, gdzie mogą połączyć radosną zabawę z nauką, gdzie mogą poznawać i odkrywać świat. Dajemy dzieciom możliwość samorealizacji, kreatywnego myślenia, tworzenia wzajemnej akceptacji, przeżywania sukcesów, ale też rozwiązywania i radzenia sobie z trudnościami i problemami.

Nasze przedszkole to kameralne i przytulne miejsce, w którym kładziemy nacisk przede wszystkim na bezpiczeństwo naszych przedszkolaków. Ogródek przedszkolny zapewnia bezpieczną i doskonałą zabawę na świeżym powietrzu.

Kadra przedszkolna to wykwalifikowani nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym pełni optymizmu, kreatywności, odpowiedzialności i indywidualnego podejścia do dziecka.

Wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu, w kuchni, która została stworzona do tego, aby dzieci mogły zdrowo i smacznie się odżywiać. Domowa kuchnia to zaleta przedszkola, biorąc pod uwagę różne zapotrzebowania dziecka. Dzięki temu możemy samodzielnie pilnować wyżywienia naszych przedszkolaków. Posiłki są przygotowywane z naturalnych i świeżych produktów. Są odpowiednio zbilansowane pod względem wartości odżywczych dla zapewnienia prawidłowego rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym.

Przedszkole „DZWONECZEK” usytuowane jest w spokojnej i zacisznej okolicy, w sąsiedztwie Parku Górczewska. Parterowy lokal przystosowany jest do wszelkich wymogów bezpieczenstwa i potrzeb dzieci.

W naszym przedszkolu zapewniamy opiekę od godziny 7.00 do 17.30, cztery posiłki dziennie, program zajęć dydaktycznych zgodnych z wytycznymi MEN, przedstawienia teatralne, imprezy okolicznościowe, cztery jasne, funkcjonalne sale dydaktyczne i łazienki przystosowane do potrzeb małych dzieci. Położenie w pobliżu głównych ulic Bemowa zapewnia dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Do naszego Przedszkola zapraszamy dzieci od 2 lat!

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO PRZEDSZKOLA!